Szafa Rebelianta, czyli koszulki, bluzy i gadżety

Masz ochotę wyróżnić się w tłumie? Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu! Więcej...

Etapy rozwoju

Czyli o tym, jak tytuł ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Więcej...

Zdjęcia i filmy

Obejrzyj multimedialne materiały z gry! Więcej...

Insurgency WIKI

Czyli kompendium wiedzy dla starych wyjadaczy produkcji, jak i osób, które do dziś nie miały styczności z tytułem. Więcej...

New World Interactive

Oficjalna strona twórców gry. Więcej...

 

ESL – Opening FireFight Cup & 5v5 Firefight Ladder

Kilka dni temu w dosyć ostrych słowach wypowiadałem się na temat ligi ESL i praw jakie tam rządzą. Dziś przyszedł czas by zmienić trochę ten ton i napisać kilka pochlebnych zdań. Tak, tak, pochlebnych, bo administratorzy ligi poszli po rozum do głowy, wzieli pod uwagę wszystkie krytyczne uwagi i naprawili swoje błędy. Koniec końców, za 3 dni, wszyscy gracze zainteresowani profesjonalną rozgrywką w Insurgency mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w turnieju otwarcia dla ligi poświęconej tytułowi. Ponadto do dyspozycji drużyn, została oddana drabinka w trybie FireFight. Jednak to co najważniejsze, to fakt, iż regulamin rozgrywki został w końcu dopracowany i dopasowany dla gry. Nie oznacza to jednak, że jego forma nabrała ostatecznego kształtu. Gra bowiem ciągle się rozwija a nadchodzące zmiany mogą znacząco wpłynąć na jego przyszłe zapisy.

Kwestią sporną i najbardziej drażniącą na dzień dzisiejszy pozostaje ilość rund, które mają być rozgrywane podczas pojedynków oraz czas ich trwania. Gracze po pierwszych dwóch testowych turniejach podzielili się na dwa obozy, jeden z nich sugeruje by zostać przy MR9 i 5 minutowych rundach, drugi sugeruje MR7 i 4 minutowy rundy, które z kolei mają ten plus, że całość batalii zamknęła by się w jednej godzinie – osobiście stoję murem za tym drugim wariantem, który nota bene prawdopodobnie zostanie wprowadzony w konkurencyjnej lidze UNGL.org.

Na dzień dzisiejszy do turnieju zapisały się 3 drużny, natomiast w drabince mamy drużyn 7. Znając jednak życie, końcowa ilość drużyn biorących udział w turnieju ulegnie znacznej zmianie, tym bardziej ze liga przewidziała pulę nagród dla pierwszych trzech drużyn w postaci abonamentu premium oraz unikatowych odznak turniejowych.

Więcej informacji na temat rozwoju Insurgency w lidze ESL, obowiązującej konfiguracji serwerów turniejowych oraz regulaminu rozgrywek znajdziecie pod tym adresem.

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. Z zamiłowania gracz, żeglarz, wielki fan F1, Snookera, Pink Floyd i szeroko pojętego IT. Założyciel i redaktor naczelny serwisu Insurgency.pl.

Facebook Twitter  

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • http://insurgency.cupsell.pl/