Insurgency a strefa Early Access na Steam…

Już niebawem nowa odsłona Insurgency pojawi się oficjalnie we wczesnym dostępie Steam w cenie 14.99$. Producenci wierzą, że gra w przyszłości będzie warta planowane 19,99$24,99$, postanowili jednak wyjść na przeciw wszystkim fanom gier FPS i zgodnie z panującą w ostatnim czasie tendencją spadających cen wprowadzić promocję. Od strony marketingowej, tego typu ruch wydaje się być strzałem w dziesiątkę, a argumentacja wydaje się być prosta: We are lowering the price point because we want to open our game to a broader audience and bring more players into the servers, and ultimately create a bigger, stronger, more robust player community – co w wolnym tłumaczeniu oznacza nic innego jak chęć pozyskania nowych graczy, którzy poprzez swoją aktywność będą mieli bezpośredni wpływ na ostateczny kształt gry.

Rodzi się jednak pytanie, co z graczami, którzy nabyli już swoją własną kopie gry w cenie, która nie była objęta promocją? Otóż producenci nie zawiedli swoich najwierniejszych fanów i postanowili każdego z nich uhonorować specjalnym pakietem wydawcy w skład którego wchodzi:

  • dodatkowy darmowy klucz do gry, który można przekazać dowolnej osobie posiadającej konto Steam (!)
  • unikatowa odznaka zamieszczona w profilu Steam potwierdzająca zaangażowanie użytkownika w rozwój gry
  • zamieszczenie danych o użytkowniku w oficjalnym wydaniu gry (tzw. credits).

Trzeba przyznać, że gifty są niczego sobie, nawet jeśli tego typu pakiety są już dziś standardem. Oficjalna data pojawienia się na Steam nie została jeszcze podana, należny jednak przypuszczać, że nastąpi to na dniach – o czym z pewnością Was poinformuję.

Zatem drogi graczu, kupujesz dziś czy czekasz na promocję?

Źródło: NWI

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/