MSI Afterburner – nowa wersja do pobrania

afterburner

MSI Afterburner to świetny program do podkręcania kart graficznych produkowanych przez firmę MSI, ale bezproblemowo działa także na kartach graficznych innych producentów. Za pomocą programu możemy precyzyjnie podnieść (lub obniżyć) taktowanie GPU/Shader/pamięci, ustawić prędkość wentylatora, mamy także zaawansowaną kontrolę napięcia procesora graficznego.

Afterburner zapewnia także pełne funkcje monitorowania: wszystkie istotne informacje, w tym zegar rdzenia GPU, zegar pamięci, temperatury, napięcia i prędkość obrotową wentylatora wyświetlane są w czasie rzeczywistym na ekranie, na wyświetlaczu klawiatur Logitech lub na ikonce w tray’u. Wszystkie zmiany można zapisać jako jeden z 5 profili, użytkownik może szybko przełączyć się na inne ustawienia za pomocą skrótów klawiszowych.

Afterburner obsługuje zarówno karty NVIDIi (GeForce 8/9, 2xx/4xx5xx) jak i ATI (Radeon HD 3000/4000/5000/6000) i działa w systemach 32 i 64 bitowych.

Dodatkowo program umożliwia nam przechwytywania obrazu i dźwięku z naszego monitora w postaci screenshot’ów lub wideo, co stanowi doskonałą, darmową alternatywę dla płatnych programów takich jak FRAPS.

Lista dokonanych zmian względem wcześniejszej wersji oraz link do pobrania znajduje się pod tym adresem.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/