Oficjalny serwer gry!

Z dniem dzisiejszym, dzięki uprzejmości serwisu Pukawka.pl – za co jestem ogromnie wdzięczny, został uruchomiony oficjalny serwer gry naszego  serwisu. Zapytacie pewnie skąd ta wdzięczność skoro każdy może wykupić płatny hosting, otóż Pukawka.pl, podarowała bezpłatnie w ramach promocji 30 dniowy dostęp do serwera. Istotnym jest fakt, że Pukawka.pl jako jedyny hosting w Polsce daje możliwość wykupienia płatnego serwisu gry Insurgency. Jest to o tyle ważne, że polska scena Insurgency de facto nie istnieje, a dostępne serwery światowe to głównie serwery rosyjskie, francuskie czy niemieckie,  na których od czasu do czasu spotkać można polskich graczy.

Serwer dostępny jest pod roboczą nazwą [PL] Rodzina zastepcza | Szukamy polskich graczy!, a jego adres IP to: 176.9.82.66:27241. Serwer zlokalizowany jest w Niemczech, a jego średni ping oscyluje na poziomie 45 ms co powinno gwarantować przyzwoitą rozgrywkę.

Przez najbliższe 30 dni serwer będzie testowany pod względem wydajności, zgodności zaimplementowanych pluginów, stabilności oraz docelowej konfiguracji. I tu ważna rzecz, na ostateczny kształt konfiguracji serwera, będą miały wpływ wszelkie sugestie, propozycje i komentarze zamieszczone przez graczy, dlatego zachęcam do dzielenia się wszelkimi uwagami w komentarzach.

Nie ukrywam, że nadarza się ogromna szansa by rozruszać polską scenę Insurgency i zebrać wszystkich polskich graczy tułających się po zagranicznych serwerach w jednym miejscu. Pamiętajcie, że sukces całego przedsięwzięcia leży w Nas samych!

Osobna strona poświęcona serwerowi gry znajduje się pod tym adresem – tam również zachęcam do wszelkich komentarzy oraz sugestii.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/