Szafa Rebelianta, czyli koszulki, bluzy i gadżety

Masz ochotę wyróżnić się w tłumie? Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu! Więcej...

Etapy rozwoju

Czyli o tym, jak tytuł ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Więcej...

Zdjęcia i filmy

Obejrzyj multimedialne materiały z gry! Więcej...

Insurgency WIKI

Czyli kompendium wiedzy dla starych wyjadaczy produkcji, jak i osób, które do dziś nie miały styczności z tytułem. Więcej...

New World Interactive

Oficjalna strona twórców gry. Więcej...

 

Pierwszy polski serwer nowej odsłony Insurgency

Miło jest mi zakomunikować, że klan |POLISH GUNS| udostępnił graczom pierwszy, polski serwer nowej odsłony Insurgency. Biorąc pod uwagę, że aktualnie poprawnie działające serwery występują tylko na platformie Windows – a jak wszyscy wiemy polskie hostingi oferują usługi w oparciu o system Linux, należy ten wyczyn szczególnie podkreślić. Zapał oraz upór w prowadzonych rozmowach z jednym z naszych rodzimych hostingów odniósł pożądany skutek, dzięki czemu gracze z Polski mogą w końcu spotykać się na serwerze z niskim pingiem.

Serwer docelowo ulegnie migracji na platformę Linux, jednak to jeszcze trochę potrwa. Na dzień dzisiejszy jego głównym zadaniem jest integracja rodzimych graczy oraz reaktywacja weteranów pierwszej odsłony gry. Z uwagi, że klan |Polish Guns| jest rozpoznawalny w świecie Insurgency, a kilku jego członków miało okazję brać udział we wczesnych testach Alpha, na serwerze można spotkać również graczy z innych krajów, w tym deweloperów gry.

W imieniu |PG| a w szczególności Kali’ego, który przy mojej niewielkiej pomocy stał się sprawcą całego tego „zamieszania” serdecznie zapraszam na serwer!

Pamiętajcie, że niebawem będzie miała miejsce oficjalna promocja na Steam.

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. Z zamiłowania gracz, żeglarz, wielki fan F1, Snookera, Pink Floyd i szeroko pojętego IT. Założyciel i redaktor naczelny serwisu Insurgency.pl.

Facebook Twitter  

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
8 lat temu

W końcu Doczekałem się Polskiego serwera Insurgency 2 🙂

  • http://insurgency.cupsell.pl/