Polska wersja językowa!

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt poinformować wszystkich graczy, że od dziś dostępna jest nowa, polska wersja językowa dla Insurgency. Ze względu na wiele zmian jakie zaszły w grze po ostatnim update’cie nie udało Nam się niestety dostarczyć na czas deweloperom gotowych plików – co z jednej strony miało swoje plusy, bowiem z nowym update’em zaszło naprawdę dużo zmian w menu gry co i tak wymagało by wielu, kolejnych poprawek.

Reasumując, nowa wersja tłumaczenia została przeprowadzona przy ścisłej współpracy z graczem Neoheresy, który na co dzień zajmuje się tym zawodowo i nie jeden taki projekt ma już za sobą. Zatem możecie być pewni, że tłumaczenie stoi na wysokim poziomie i było konsultowane z wieloma osobami, dla których tego typu zadania to chleb powszedni. Nie oznacza to jednak, iż jest to wersja ostateczna na jaką jesteście zdani. Bowiem w naszym zamyśle owo tłumaczenie ulegać będzie jeszcze wielu zmianom dzięki Waszym uwagom i przemyśleniom. Chcielibyśmy aby cały ten projekt był projektem otwartym dla graczy, do momentu gdy uznamy wszyscy zgodnie, iż dalsza modyfikacja nie ma najmniejszego sensu i jest sztuką dla sztuki.

Zatem jakie kroki trzeba wykonac by posiadać polską wersję językową? Wszystko co musicie zrobić to pobrać ten plik polish.vpk i umieścić go w odpowiednim katalogu gry, czyli: …\Steam\SteamApps\common\insurgency2\insurgency\custom

Jeśli nie posiadacie folderu/katalogu custom, najzwyczajniej w świecie go stwórzcie i wgrajcie tam powyższy plik. Następnie wejdźcie do Waszej biblioteki Steam i odszukajcie grę. Kliknijcie na niej prawym przyciskiem myszy i wybierzcie Właściwości, przejdźcie do zakładki Język i wybierzcie Polski. Teraz gdy uruchomicie grę Waszym oczom ukaże się polska wersja językowa.

Od teraz wszystko w Waszych rękach, testujcie, wyłapujcie błędy, zamieszczajcie komentarze. Wszelkie uwagi są dla nas naprawdę cenne i nawet drobne zmiany mogą znacznie poprawić odbiór tłumaczenia. W końcu gra ma sprawiać przyjemność, a nic tak nie cieszy jak ulubiona pozycja z poprawnie zaimplementowaną, ojczystą wersją językową.

O wszelkich zmianach w tłumaczeniu będziemy Was na bieżąco informować a jednocześnie obiecujemy, że przy następnej większej aktualizacji kontentu gry, najświeższe tłumaczenie w naszym ojczystym języku zostanie zaimplementowane już na stałe.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mr. Jędяula
9 lat temu

Nowa wersja tłumaczenia – dopasowana do dzisiejszej aktualizacji tj. 25.06.2014.
Wystarczy pobrać plik i postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną w niniejszym artykule.

  • https://insurgency.cupsell.pl/