Ranking na serwerach Insurgency.pl

Z dniem dzisiejszym na serwerach Insurgency.pl dostępne są proste rankingi i statystyki graczy. Wyjątkiem jest serwer w trybie Kooperacji, gdzie statystyki po prostu nie mają sensu, chodź jeśli w przyszłości plugin zliczający statystyki udostępni również opcję liczenia botów, to kto wie…

W niedalekiej przyszłości planowana jest implementacja statystyk HLStatsX, które oferowane są przez serwis gameme.com. Z informacji jakie otrzymałem od serwisu gameme.com, statystyki dla nowego Insurgency nie są jeszcze w pełni kompatybilne i poza standardowymi informacjami takimi jak: K/D, KillStrike, geolokalizacja, wykresy aktywności, dzienne nagrody, ect., nie obsługują statystyk związanych z użyciem broni i tych bardziej ciekawych z perspektywy gracza – problem stanowi sama gra, która błędnie generuje logi z informacjami.

Istnieje jednak możliwość włączenia statystyk HLStatsX w formie aktualnie dostępnej (czytaj testowej) i po prostu czekać na zmiany. Zatem jeśli chcielibyście by serwery posiadały bardziej rozbudowane statystyki, to dajcie znać – nic nie stoi na przeszkodzie by proces implementacji HLStatsX znacznie przyspieszyć.

Reasumując, każdy gracz na serwerze ma dostęp do następujących komend:

  • top
  • top10
  • rank
  • statsme
  • session

Po wpisaniu ich w czacie, gracz otrzyma informacje na temat swoich osiągnięć i postępów w drabince rankingowej.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/