Szafa Rebelianta, czyli koszulki, bluzy i gadżety

Masz ochotę wyróżnić się w tłumie? Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu! Więcej...

Etapy rozwoju

Czyli o tym, jak tytuł ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Więcej...

Zdjęcia i filmy

Obejrzyj multimedialne materiały z gry! Więcej...

Insurgency WIKI

Czyli kompendium wiedzy dla starych wyjadaczy produkcji, jak i osób, które do dziś nie miały styczności z tytułem. Więcej...

New World Interactive

Oficjalna strona twórców gry. Więcej...

 

Siedem dni do premiery…, cholerne NDA!

Do premiery gry, a w sumie do tzw. „wczesnego dostępu” pozostało niespełna 7 dni, a w sieci ani widu, ani słuchu o nowej odsłonie Insurgency. Pełna cisza, zero jakikolwiek przecieków, nawet „złamanego” nowego gameplay’a, nic…

Czyżby cała ta cisza przed burzą była przemyślanym posunięcie New World Interactive?

A tak na poważnie, aktualnie prace przybrały nieco na tempie, programiści pracują w pocie czoła i starają się dopieścić ostatnie szczegóły. Alpha testerzy dzień w dzień – niektórzy noc w noc ;-), testują nowo wprowadzone poprawki, a gra nabiera coraz ciekawszych kształtów.

Niestety ciągłe obowiązuje nas NDA (non-disclosure agreement) i nie możemy zamieszczać żadnych materiałów z testów. A szkoda bo nazbierało się ich trochę i stanowią świetną kronikę. O jednym mogę Was zapewnić, nowa odsłona gry przynosi wiele pozytywnych zmian, można by rzec, że w końcu pozbyła się wszystkich przypadłości wieku dziecięcego z jakimi borykała się pierwsza odsłona Insurgency.

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. Z zamiłowania gracz, żeglarz, wielki fan F1, Snookera, Pink Floyd i szeroko pojętego IT. Założyciel i redaktor naczelny serwisu Insurgency.pl.

Facebook Twitter  

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • http://insurgency.cupsell.pl/