Zmiany, zmiany, zmiany + ESL test Cup + Pukawka.pl

A więc, chodź jak mówi stare dobre powiedzenie: od a więc, zdania się nie rozpoczyna,  to zmuszony jestem tym razem zrobić wyjątek i potwierdzić regułę bo trochę rzeczy się wydarzyło na przełomie ostatnich 3 dni.

Przede wszystkim zmieniliśmy oficjalnego sponsora serwerów gry. Nie chcę za bardzo wchodzić w szczegóły dlaczego doszło do tak radykalnego posunięcia, w skrócie powiem, że głównym powodem była jakość usługi, która nie spełniała moich oczekiwań. Dlatego z dniem dzisiejszym oficjalnie mogę powiedzieć, że partnerem Insurgency.pl w sprawie hostingu serwerów – nie tylko tych oficjalnych, ale również serwerów, które przeznaczone będą do rozgrywek turniejowych została Pukawka.pl. Jednocześnie informujemy, że z dniem dzisiejszym – po wielodniowych testach i nieprzespanych nocach, udało nam się wprowadzić Insurgency do oficjalnej oferty Pukawki.pl, do skorzystania, z której gorąca zapraszam.

Serwery gier

Warto tu wspomnieć, że Pukawka.pl jako pierwsza i jedyna firma w Polsce –  na dzień dzisiejszy, posiada w swojej ofercie serwery Insurgency. A nasza wspólna praca nad poprawną implementacją tytułu w ofercie dla graczy, gwarantuje niespotykaną dotychczas nigdzie, łatwość i przejrzystość na etapie, który tak wielu osobom nastręczał problemu, czyli etapie poprawnej konfiguracji serwerów.

Ponadto gorąco zachęcam do polubienia facebook’owego profilu Pukawki.pl, gdzie na wszystkich czekają ciekawe konkursy w których wygrać można darmowe serwery – i to nie tylko serwery Insurgency, ale również serwery z całej palety gier, które w swoim portfolio posiada firma. Naprawdę warto.

To tyle tytułem wstępu i niejako tytułem usprawiedliwienia się za zamieszanie związane z serwerami i ich poprawnym działaniem. Teraz przyszedł czas na deser, czyli testowy turniej Insurgency w lidze ESL.

Dzięki fanom tytułu udało się przeforsować pomysł reaktywacji ligi i wczoraj odbył się pierwszy testowy, w pełni otwarty turniej na zasadach MR9 – 5on5 w trybie ’Search and Destroy’. Do rozgrywek przystąpiło 11 drużyn a zwycięzcą turnieju został klan Operational Detachment Sierra. W turnieju wzięła udział również polska ekipa PolishGuns, z którą miałem przyjemność rozegrać ów turniej. Zabawa była przednia, tym bardziej, że wszystko tak naprawdę organizowane było w ostatniej chwili a większość klanów miała problemy z poprawną konfiguracją serwerów na których miały się rozegrać pojedynki. Zresztą temat standardu konfiguracji serwerów turniejowych dla Insurgency, to osobny temat, który może kiedyś poruszę a który wbrew pozorom nie jest taki łatwy jak mógłby się wydawać – wstęp do niniejszej tematyki oraz testowy projekt konfiguracji, który zaproponowałem jako obowiązujący w rozgrywkach, jest dostępny pod tym adresem.

Reasumując, mecze były pełne emocji i zwrotów akcji, a wyniki zaskakujące. Najważniejsze jednak jest to, że turniej się odbył, gracze dopisali, a całość nabiera drobnymi krokami rozpędu. Do tego stopnia, że kolejny turniej został zaplanowany na 20 lutego, na który rzecz jasna serdecznie Was zapraszam.

Drabinka turniejowa oraz wyniki dostępne są pod tym adresem. Podsumowanie turnieju znajdziecie tu, a pod tym linkiem  znajduje się sekcja Insurgency w lidze ESL oraz informacja na temat kolejnego turnieju.

Na koniec kilka sprawa związanych z Naszą społecznością a dokładnie z tematem, który zaczyna powoli się rozwijać. Chodzi o wsparcie dla klanów oraz graczy, którzy poszukują miejsca w drużynie. Postanowiłem oddać do Waszej dyspozycji nowe pod-forum na platformie Steam, którego głównym celem jest promocja drużyn oraz organizowanie rekrutacji. Forum dostępne jest pod tym adresem i skorzystać mogą z niego wszyscy członkowie grupy.

No i rzecz najważniejsza, czyli banery oraz nowe adresy IP serwerów:

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach!

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/