O SERWISIE

Pomysł na serwis zrodził się zupełnie przypadkiem, otóż siedząc któregoś wieczoru przed komputerem postanowiłem przejrzeć swoją bibliotekę gier w poszukiwaniu czegoś klasycznego w starym, dobrym stylu. Wspomnieniami cofnąłem się do czasu wspaniałego mod’a jakim był Tactical Ops do kultowej gry Unreal Tournament. Wtedy to właśnie uświadomiłem sobie, że przecież oprócz Tactical Ops, Infiltration, Counter Strike’a czy też Counter Strike: Source’a, było – i na szczęście nadal jest, coś co się nazywa Insurgency.

Serwis powstał z myślą o wszystkich tych, którzy są fanami tytułu Insurgency: Modern Infantry Combat oraz jego nowej odsłony noszącej nazwę Insurgency. Główny celem serwisu jest integracja polskiej społeczności skupionej wokół tytułu poprzez publikację najnowszych informacji związanych z grą, promowanie tytułu oraz udzielania wszelkiego wsparcia graczom oraz klanom.

Ponadto, na łamach serwisu pojawiać się będą artykuły związane z tematyką sprzętu i oprogramowania komputerowego – są to głównie zajawki z bezpośrednimi odnośnikami do źródła tekstu, chodź nie ukrywam, że ambicje są dużo większe i być może kiedyś ukażą się materiały mojego autorstwa bądź osób współpracujących.

Na dzień dzisiejszy serwis prowadzony i utrzymywany jest przez jedną osobę – autora niniejszego tekstu. Zatem drogi Czytelniku, skoro dotarłeś tak daleko i czytasz te słowa, a serwis przypadła Ci do gustu i chciałbyś w jakiś sposób wspomóc jego rozwój oraz rozwój aktualnych i przyszłych serwerów gry, prześlij symboliczną dotację, która będzie wyrazem uznania dla autora. Dla Ciebie zaś, niczym innym jak dowodem stanowiącym o  Twojej szczodrości. Co więcej, taka dotacja w żaden sposób nie nobilituje Cię do uzyskania jakichkolwiek praw administratora na serwerach, no chyba, że jesteś osobą posiadającą odpowiednią wiedzę i doświadczenie, że o kulturze nie wspomnę. Wiem i zdaję sobie sprawę z tego, że brzmi to pretensjonalnie. Niestety prawa rynku są nieubłagane, a droga do zatracenia krótka, jeśli ster władzy trafi w niepowołane ręce.

Natomiast jeśli jesteś zainteresowany reklamą na łamach serwisu, bądź chciałbyś nawiązać współpracę z redakcją, to po prostu pisz na maila: konrad[dot]krolikowski[at]insurgency[dot]pl.

Wsparcie techniczne oraz hosting zapewnia firma CompCare.

Życzę miłej lektury, Konrad Królikowski.

 

  • https://insurgency.cupsell.pl/