Aktualizacja gry – Beta update #7

Cały miesiąc trzeba było czekać na kolejny update gry, i w końcu jest. A wraz z nim zupełnie nowe, dwa scenariusze rozgrywki – Vip i Outpost. Ponadto aktualizacja zawiera wiele nowych poprawek i ulepszeń, które zgłaszane były przez graczy. Aktualizacji poddano również środowisko niektórych map oraz system Nextbot odpowiedzialny za zachowania botów w grze. Jednak wisienką na torcie na dziś, są dwa, zupełnie nowe scenariusze rozgrywki. Zapraszam do krótkiej lektury oraz planowanego przez zespół deweloperów livestream’u, na którym będzie można zdobyć klucz do gry!

Vip i Outpost, bo o nich mowa, to nowy rozdział w historii Insurgency. Pierwszy z nich polega na eskorcie obiektu do strefy bezpieczeństwa i jest dedykowany rozgrywce PvP, drugi zaś przypomina swoim scenariuszem bitwę o Alamo, czyli obronę przed oblężeniem i przeznaczony jest do gry w trybie Coop z botami. O ile scenariusz Vip jest typowym przedstawicielem rozgrywki taktycznej, na którym od dłuższego czasu zależało graczom, to scenariusz Outpost –  czytaj przyczółek, jest jego bratem z drugiego końca, czyli rozgrywką bazującą na przetrwaniu i zręczności graczy. Co więcej, w tym scenariuszu nie da się wygrać, bowiem cała jego idea sprowadza się do możliwie najdłuższego przetrwania kolejnych, narastających po sobie fal ataku.

Prezentacja nowych scenariuszy rozgrywki oraz możliwość zdobycia klucza gry(!) została zaplanowana przez zespół deweloperów na 13 października na godzinę 21:00 na oficjalnym kanale Twitch. Natomiast posiadacze tytułu już dziś mogą się cieszyć wprowadzonymi nowościami dołączając do rozgrywki online na serwerach gry.

Pełna lista wprowadzonych zmian znajduje się pod tym adresem.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/