Aktualizacja gry – Pre-release Update #2

Do premiery gry pozostały już tylko dwa dni a zespół NWI nie zwalnia tempa. Właśnie przed chwilą światło dzienne ujrzała kolejna aktualizacja dla Insurgency. Deweloperzy postanowili w niej zebrać większość uwag jakie przekazała im społeczność po ostatnim pre-realse update i trzeba przyznać, że zmiany ponownie pozytywnie zaskakują. Poprawiono a właściwie dopieszczono menu użytkownika, które stało się jeszcze bardziej czytelne dla graczy, poprawiono środowisko audio – w tym zmieniono wszystkie dźwięki wydawane przez broń, dodano nowe komunikaty głosowe, przebudowano strukturę składów jakie wchodzą w skład drużyn, dodano nową broń Mk18, dodano w menu gry preferencje dla trybu VIP. Zmian jest naprawdę dużo, jedne rzucają się w oczy od razu, tak jak wybór klas czy nowy MOTD, który wyświetla się teraz graczom podczas ładowania mapy, inne znów są kosmetyczne i dla mniej wprawnego oka pewnie zupełnie niewidoczne. Nie mniej jednak wszystko to cieszy, bowiem graczy z dnia na dzień przybywa, podobnie jak i serwerów.

A pro po serwerów, właśnie uruchomiliśmy kolejny serwer gry! Tyma razem jest to serwer w trybie Tactical Operation, czyli gramy na nim tylko: FireFight, Search and Destroy oraz VIP. Serwer w tej konfiguracji przeznaczony jest do typowej gry taktycznej, gdzie graczowi zazwyczaj przysługuje jedno życie – chyba, że drużyna wykona scenariusz mapy, wtedy następuje odrodzenie. Poniżej dane nowego serwera:

Pełna lista wprowadzonych zmian z dzisiejszym update’em do wglądu pod tym adresem. Pozdrawiam i do zobaczenia na polu walki!

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/