Grudniowa aktualizacja

Dziś Insurgency otrzymało kolejną dużą aktualizację – 1 GB danych. Co cieszy i o czym chciałbym wspomnieć na samym początku, to w końcu dodanie polskiej lokalizacji do gry – dotychczasowe tłumaczenie było już archaiczne i zawierało masę drobnych błędów. Kolejna miła informacja, która z pewnością ucieszy masę graczy korzystających z trochę starszych konfiguracji komputerowych, to ta, iż deweloperzy znacznie poprawili optymalizację plików gry. Reszta rzeczy to już tzw. standard, czyli poprawki na mapach oraz poprawki związane z samą mechaniką gry, takie jak system wagi gracza czy recoil broni.

W nowej aktualizacji znalazło się również miejsce dla nowego arsenału. I tak, drużyna Agentów otrzymała M45, a drużyna Rebeliantów otrzymała legendarnego Colt’a M1911. Zmieniono również możliwość modyfikacji niektórych broni w zależności od scenariusza rozgrywki. Ponadto zmodyfikowano system podnoszenia leżących na ziemi ładunków wybuchowych oraz wyrzutni rakiet – zmiany mają na celu przede wszystkim zapobiec by gracze biegali w koło z w/w arsenałem oraz bardziej zbalansować rozgrywkę, tak by cały dostępny arsenał broni mógł być używany w rozgrywkach turniejowych.

Masę pracy, deweloperzy włożyli tym razem w optymalizację plików gry, co wyraźnie da się odczuć podczas rozgrywki. A gdy do tego wszystkiego dołożymy listę map, które uległy modyfikacjom, to jawi nam się zupełnie nowy obraz gry – no, może nie nowy ale znacznie odświeżony i usprawniony.

Pełna lista aktualizacji i wprowadzonych zmian znajduje się pod tym adresem.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/