Szafa Rebelianta, czyli koszulki, bluzy i gadżety

Masz ochotę wyróżnić się w tłumie? Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu! Więcej...

Etapy rozwoju

Czyli o tym, jak tytuł ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Więcej...

Zdjęcia i filmy

Obejrzyj multimedialne materiały z gry! Więcej...

Insurgency WIKI

Czyli kompendium wiedzy dla starych wyjadaczy produkcji, jak i osób, które do dziś nie miały styczności z tytułem. Więcej...

New World Interactive

Oficjalna strona twórców gry. Więcej...

 

Grudniowa aktualizacja

Dziś Insurgency otrzymało kolejną dużą aktualizację – 1 GB danych. Co cieszy i o czym chciałbym wspomnieć na samym początku, to w końcu dodanie polskiej lokalizacji do gry – dotychczasowe tłumaczenie było już archaiczne i zawierało masę drobnych błędów. Kolejna miła informacja, która z pewnością ucieszy masę graczy korzystających z trochę starszych konfiguracji komputerowych, to ta, iż deweloperzy znacznie poprawili optymalizację plików gry. Reszta rzeczy to już tzw. standard, czyli poprawki na mapach oraz poprawki związane z samą mechaniką gry, takie jak system wagi gracza czy recoil broni.

W nowej aktualizacji znalazło się również miejsce dla nowego arsenału. I tak, drużyna Agentów otrzymała M45, a drużyna Rebeliantów otrzymała legendarnego Colt’a M1911. Zmieniono również możliwość modyfikacji niektórych broni w zależności od scenariusza rozgrywki. Ponadto zmodyfikowano system podnoszenia leżących na ziemi ładunków wybuchowych oraz wyrzutni rakiet – zmiany mają na celu przede wszystkim zapobiec by gracze biegali w koło z w/w arsenałem oraz bardziej zbalansować rozgrywkę, tak by cały dostępny arsenał broni mógł być używany w rozgrywkach turniejowych.

Masę pracy, deweloperzy włożyli tym razem w optymalizację plików gry, co wyraźnie da się odczuć podczas rozgrywki. A gdy do tego wszystkiego dołożymy listę map, które uległy modyfikacjom, to jawi nam się zupełnie nowy obraz gry – no, może nie nowy ale znacznie odświeżony i usprawniony.

Pełna lista aktualizacji i wprowadzonych zmian znajduje się pod tym adresem.

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. Z zamiłowania gracz, żeglarz, wielki fan F1, Snookera, Pink Floyd i szeroko pojętego IT. Założyciel i redaktor naczelny serwisu Insurgency.pl.

Facebook Twitter  

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • http://insurgency.cupsell.pl/