„Hunt” DLC Update – czyli nowy scenariusz rozgrywki w trybie kooperacji

Wczoraj w późnych godzinach wieczornych naszego czasu została opublikowana kolejna aktualizacja dla gry. Tym razem deweloperzy zdecydowali się na udostępnienie nowego scenariusza rozgrywki dla trybu kooperacji – Hunt. Ów scenariusz był już dostępny dla graczy, którzy brali udział w testach Alpha, co nie zmienia faktu, że jego wczorajsza, oficjalna premiera ma za zadanie urozmaicenie rozgrywki w trybie kooperacji. Oprócz tego gra doczekała się masy poprawek i udoskonaleń. Bardzo mocno został przemodelowany cały system klas a dokładnie rzecz ujmując dostęp poszczególnych klas do arsenału broni i ich koszt zakupu.

Ciekawej aktualizacji doczekał się również scenariusz Push, który otrzymał teraz finalny punkt obrony, gdzie drużynie broniąca ma ostatnią, dodatkową szansę by odeprzeć atak przeciwnika. Z kolei czas rozgrywki dla scenariusza Occupy został skrócony z 15 do 10 minut i z 3 falami odrodzenia dla każdej z drużyn.

Zmian większych i drobnych jest sporo, a ponieważ mamy okres wakacyjno-urlopowy, co powoduje, iż jestem w wiecznym niedoczasie, tym razem prosiłbym czytających o zapoznanie się z pełną listą zmian na oficjalnym forum gry. Z pierwszych napływających komentarzy można się dowiedzieć, że cały update przynosi korzystne zmiany i znacznie wpływa na balans gry. A co najważniejsze, eliminuje tak często zgłaszany problem z lagami na serwerach, które powodowały kolosalny spadek wydajności gry nawet u graczy, którzy dysponowali mocnymi komputerami.

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach!

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/