INS2 oficjalnie na Tumblr.com

Na oficjalnym profilu facebook’owym Insurgency pojawił się wpis z informacją, która może na nowo podgrzać atmosferę wokół gry. Chodź jest on sam w sobie nad wyraz lakoniczny, to nie da się oprzeć wrażeniu, że w najbliższym czasie, czekać nas może wysyp nowych informacji.

Twórcy gry zdecydowali się bowiem na uruchomienie oficjalnego bloga w serwisie Tumblr.com. Jak możemy wyczytać z wpisu, zachęcają oni wszystkich fanów gry do śledzenia bloga, na którym w najbliższym czasie mają ukazać się „developer blogs and media”.

Co ciekawe, blog istnieje już od pewnego czasu i zawiera głównie materiały w postaci zdjęć i filmów przedstawiające autentyczne wydarzenia. Nasuwa się pytanie, czemu dopiero teraz, twórcy gry zdecydowali się poinformować o blogu, który nota-bene dzięki materiałom tam publikowanym stanowi idealne zobrazowanie fabuły gry? Czyżby wzięli sobie do serca słowa fanów, którzy na łamach oficjalnego forum projektu, dosyć mocno narzekają na brak jakiejkolwiek komunikacji ze strony zespołu NWI?

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/