„Nightfall” – nowa aktualizacja dla Insurgency

nightfall

New World Interactive (NWI) z przyjemnością informuje, że najnowsza aktualizacja dla Insurgency, o nazwie Nightfall, jest już dostępna na platformie Steam. Jak sama nazwa wskazuje, nowe DLC skupia się przede wszystkim na działaniach nocnych i wprowadza do gry nowe wyposażenie takie jak noktowizor czy flary. Dodany został również kolejny scenariusz rozgrywki dla trybu kooperacji – Survival.

W tym nowym scenariuszu, głównym zadaniem gracza jest przemieszczanie się z kryjówki do kryjówki wraz z pozostałymi członkami drużyny w celu zdobycia zaopatrzenia, które pozwoli przetrwać niekończące się ataki przeciwników.

Nowa aktualizacja oraz zmiany jakie ona wnosi, to znaczący krok naprzód – przypomina Jeremy Blum, założyciel i Dyrektor studia New World Interactive: Nocna rozgrywka jest intensywna i czasami przerażająca.Tryb Survival okazał się doskonałym scenariuszem gry, dla tych graczy którzy koncentrują się przede wszystkim na współpracy w trybie kooperacji ale preferują swobodne przemieszczanie się po mapie a nie jak to miało miejsce dotychczas, czyli liniowa rozgrywka.

Aktualizacja wprowadza również nową mapę Verticality, oraz nowy, raczkujący system rozgrywek ze znajomymi. Gracze mogą teraz tworzyć lobby i wspólnie dołączać do serwera. Sam system zostanie szerzej omówiony w najbliższych miesiącach, a jego docelowy kształt ma umożliwić graczom tworzenie rozgrywek matchmakingowych i dobieranie przeciwników po rankingu.

Pełną listę zmian i poprawek można zobaczyć pod tym linkiem.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/