Teamplay przy wykorzystaniu VOIP

Kolejny krótki gameplay z wersji Beta. Tym razem to przykładny teamplay przy wykorzystaniu VOIP, który co to dużo mówić, wyróżnia Insurgency na tle innych gier FPS.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mr. Jędяula
10 lat temu

Uważaj tylko byś nie zaniedbał ojcowskich obowiązków, bo gra pieruńsko wciąga 🙂

Swoją drogą przydało by się zliczyć Nas, czyli polskich graczy i może pomyśleć o serwerze… jedyną przeszkodą na dzień dzisiejszy jest hosting, a dokładnie fakt, iż wszystkie one pracują na Linux'ach – oczywiście nie w złym tego słowa znaczeniu. Problem leży w tym, że pliki serwerowe dopracowane są dla serwerów opartych na platformie Windows, a Linux wymaga gimnastyki by działał (dzięki uprzejmości administratora Pukawki.pl co pewien czas testuję wersję Linux'ową ale niestety ciągle są jakieś problemy). Z kolei hosting na Windowsie jest horrendalnie drogi. Jedyną racjonalną opcją jest wykupienie VPS i dostosowania go pod pliki Linux'a. Ale do tego potrzeba stałego grona graczy…, bo postawienie serwera dla samej idei mija się z celem.

musstrum
musstrum
10 lat temu

Wygląda nieźle – ja z przymusu gram bez dźwięku (pewnie niektórzy mnie wyklną, ale przy dwóch małych córeczkach nie za bardzo mogę dokonywać taktycznej rzezi by im w umysłach nie namieszać) i powiem Wam szczerze, że nawet bez dźwięku jak się dostosujesz do taktyki swojej drużyny jest mega wypaśnie 🙂

  • https://insurgency.cupsell.pl/