Szafa Rebelianta, czyli koszulki, bluzy i gadżety

Masz ochotę wyróżnić się w tłumie? Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu! Więcej...

Etapy rozwoju

Czyli o tym, jak tytuł ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Więcej...

Zdjęcia i filmy

Obejrzyj multimedialne materiały z gry! Więcej...

Insurgency WIKI

Czyli kompendium wiedzy dla starych wyjadaczy produkcji, jak i osób, które do dziś nie miały styczności z tytułem. Więcej...

New World Interactive

Oficjalna strona twórców gry. Więcej...

 

Update serwera gry

serverup

Kilka dni temu, na skutek wprowadzonych przez Valve aktualizacji Steam’a, serwery Insurgency: Modern Infantry Combat miały problemy z poprawnym działaniem. A dokładnie mówiąc, po prostu nie chciały w żaden sposób się uruchomić i wpadały w typowe zapętlenie startowe. Na szczęście problem ten został już rozwiązany a gracze mogą na nowo łączyć się z serwerami gry. Przy okazji całego tego zamieszania, postanowiłem pogrzebać w plikach serwerowych, dokonać niezbędnym aktualizacji pluginów oraz zmienić mapcycle.

Serwer aktualnie posiada najnowsze wersje Metamod: Source oraz SourceMod’a. Ponadto został wgrany nowy plugin umożliwiający dostęp do broni drużyny przeciwnej poprzez wpisanie w czacie komendy !guns2 – do tej pory dostępna była jedynie komenda !guns. Zmianie uległ też cały mapcycle.

Z aktualną konfiguracją serwera można zapoznać się tu.

W dalszym ciągu poszukujemy aktywnych administratorów serwera, także jeśli masz doświadczenie w administrowaniu, jesteś aktywnym graczem i chciałbyś pomóc w promocji serwera i samego tytułu gry pisz na: mr.jedrula[at]insurgency[dot]pl każdemu administratorowi zostanie przydzielony unikatowy adres e-mail w domenie Insurgency.pl oraz Insurgency2.pl.

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. Z zamiłowania gracz, żeglarz, wielki fan F1, Snookera, Pink Floyd i szeroko pojętego IT. Założyciel i redaktor naczelny serwisu Insurgency.pl.

Facebook Twitter  

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • http://insurgency.cupsell.pl/