Update serwera gry

serverup

Kilka dni temu, na skutek wprowadzonych przez Valve aktualizacji Steam’a, serwery Insurgency: Modern Infantry Combat miały problemy z poprawnym działaniem. A dokładnie mówiąc, po prostu nie chciały w żaden sposób się uruchomić i wpadały w typowe zapętlenie startowe. Na szczęście problem ten został już rozwiązany a gracze mogą na nowo łączyć się z serwerami gry. Przy okazji całego tego zamieszania, postanowiłem pogrzebać w plikach serwerowych, dokonać niezbędnym aktualizacji pluginów oraz zmienić mapcycle.

Serwer aktualnie posiada najnowsze wersje Metamod: Source oraz SourceMod’a. Ponadto został wgrany nowy plugin umożliwiający dostęp do broni drużyny przeciwnej poprzez wpisanie w czacie komendy !guns2 – do tej pory dostępna była jedynie komenda !guns. Zmianie uległ też cały mapcycle.

Z aktualną konfiguracją serwera można zapoznać się tu.

W dalszym ciągu poszukujemy aktywnych administratorów serwera, także jeśli masz doświadczenie w administrowaniu, jesteś aktywnym graczem i chciałbyś pomóc w promocji serwera i samego tytułu gry pisz na: mr.jedrula[at]insurgency[dot]pl każdemu administratorowi zostanie przydzielony unikatowy adres e-mail w domenie Insurgency.pl oraz Insurgency2.pl.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/