Konkurs GameBanana.com i Insurgency – faza testów i opinii

insgbrazer

Pod koniec czerwca informowałem Was o konkursie jaki został zorganizowany przez twórców gry, firmę Razer i portal GameBanana.com. Aktualnie konkurs znajduje się na etapie, w którym minął czas na zgłaszanie swoich praca a przyszła pora na publiczne testy i opinie. Do finałowej fazy zakwalifikowało się 11 maperów a z końcowym efektem ich prac można zapoznać się na oficjalnym serwerze NWI poświęconemu całemu wydarzeniu.

Trzeba przyznać, że jakość map i ich różnorodność, które zaprezentowali uczestnicy konkursu stoi na bardzo wysokim poziomie. To cieszy, bowiem oznacza to ni mniej ni więcej, że wyłonienie końcowego zwycięzcy może być nie lada wyzwaniem dla oceniających. Na oficjalnym forum gry pojawiły się już pierwsze komentarze i faworyci całego konkursu. Również wątek na portalu Gamebanan.com cieszy się dużym zainteresowanie.

Adres serwer na których można pograć na mapach konkursowych: 23.96.48.134:27025. Adres do paczki zawierającej wszystkie mapy konkursowe i pozwalającej uruchomić grę lokalnie z botami: https://googledrive.com/host/0B8wVKJG6QZn2NC1TSW00Q2lydE0/ins_gbcontestmaps.7z

Na naszych serwerach mapy póki co nie są dostępne. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by ten stan rzeczy zmienić – jeśli odczuwacie taką potrzebę zostawcie swój komentarz w tej sprawie.

Share
0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
  • https://insurgency.cupsell.pl/